Astell&Kern KANN Alpha

97 %

Popis produktu

Parametry produktu

Interní paměť
64 GB

Recenze

  • , zakoupeno v Audigo.cz

    Doporučuje produkt

    90 %
    • Kvalita reprodukce
    • Vzhled, rozměry, technologie
    • Evidentně horší příjem Wi-Fi, nejspíš díky téměř celokovovému tělu
    • Přál bych si mít rychlejší přístup k nainstalovaným aplikacím, je to dost hluboko v menu
    • Ještě lepší by bylo, kdyby systém uchoval stav před vypnutím a po zapnutí ho zase obnovil
  • , zakoupeno v Audigo.cz

    Doporučuje produkt

    100 %

    Hledal jsem pro cestování praktičtější výrobek než zvukově vynikající Chord Mojo. Astell Kern KANN má očekávání naprosto splnil a v mnoha ohledech i překonal.

    Bonus ke zvukové kvalitě je i neobvykle dlouhá výdrž baterie. Přístroj je trochu robustnější než konkurence - do kapsy si jej nedáte.

    I náročnější audiophilové by měli Kann dát na seznam potenciálních řešení až budou chtít kvalitní poslech při cestování.

    Přístroj však poslouží i jako domácí přehrávač hudby z NAS, případně jako kvalitní externí zvuková karta (USB) k počítači. Díky firemnímu software AK Connect je možno přístroj plnohodnotně ovládat přes domácí WiFi síť pomocí telefonu.

  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

    Doporučuje produkt

    100 %
    • Malý zázrak - síla, zvuk, ovládání. Dobrý přítel.

    Je sice trochu těžší, pozor na přenos. / táhne Vás k zemi / Už mi upad, ale přežil. Škoda že není s obalem . Mírně se zahřívá / ovšem zase si ohřejete ruce v zimních večerech když šetříte na topení / Bluetooth perfektní . No, rádio chybí, dnes už snad jen snad pro zprávy - všude je plno přijímačů , už jsou ve všem - Tady jde o požitek z hudby a ten je EXCELENTNÍ . Zapojení na receiver a dom. kino je jen analog a v tom je SONY s Applem iPod Classic přes USB lepší. Mini USB - USB do SONY nejde. Postrádám dokonalý manuál. Něco si musíme domyslet. Rád bych si změnil grafiku - podklad obrazovky - asi nelze. Prostě něco se najde všude, že ? Jinak, už jsem prošel vývojem od válečku s hřebíky, přes desky, kazety a walkmany , iPody a pod.
    Konečně jsem se dožil požitku z průzračného , srdce potěšujícího přednesu ve všech žánrech .
    / předpoklad jsou ovšem solidní sluchátka /
    Když se přiznám, že mi tekly slzy , když jsem si otestoval na KANNU moji nyní oblíbenou skladbu "She's Gone " od Steelheartů , nebudete mi věřit . Zkuste si to sami. Budete s ním i spát ! Marower

Parametry produktu

Interní paměť
64 GB

Popis produktu

Zásobárna výkonu a premiéra 4.4 Pentaconn ALPHA je dalším modelem z výkonově zaměřené řady přehrávačů KANN. Jeho srdce tvoří dvojice D/A čipů ESS ES9068AS SABRE v režimu Dual Mono. Toto zapojení zlepšuje podání prostoru i stereo efektu a minimalizuje také přeslech (crosstalk 141 dB).  Přehrávač také poprvé nabízí kombinaci tří výstupů 2.5 mm + 3.5 mm + 4.4 mm, přičemž oba symetrické (2.5 i 4.4) jsou zcela obvodově odděleny, díky čemuž mohou zaručit dokonale tiché pozadí bez vzájemného rušení. Celkový výkon v symetrickém režimu dosahuje až 12 Vrms při zachování preciznosti zvuku také u citlivých in-ear modelů. Výdrž přehrávače si přitom drží nadprůměrnou hodnotu přes 14 h na jedno nabití.  vysoký výkon až 12 Vrms při zachování dokonale tichého pozadí zvuku výdrž na jedno nabití přes 14 hodin duální DAC ESS ES9068AS SABRE v režimu Dual Mono tři sluchátkové výstupy (3.5 mm a symetrické 2.5 a 4.4 mm) hardwarové Volume s LED indikací rozlišení nahrávky vnitřní paměť 64 GB pozlacené výstupní konektory Přehrávač pro dobu bezdrátovou KANN Alpha je prvním přehrávačem značky využívajícím nejnovější Bluetooth 5.0 spolu s nejlepšími kodeky aptX HD i LDAC. I vaše bezdrátová sluchátka tak mohu těžit s výrazně stabilnějšího přenosu  dat a vyššího datového toku. Díky vestavěné WiFi umožňuje přehrávač přístup k mnoha streamovacím službám, jejichž aplikace si díky otevřenému systému Open APK můžete sami instalovat. Samozřejmostí je i služba TIDAL včetně ukládání hudby pro offline poslech a plné podpory formátu MQA během streamování. Bluetooth 5.0 s větším dosahem a nižší spotřebou nejkvalitnější kodeky aptX HD a LDAC  podpora streamovacích služeb (TIDAL) včetně offline stahování plná podpora MQA 8x včetně streamování TIDAL

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

5zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
97 %
průměr z 6 hodnocení
5
6 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
  • , zakoupeno v Audigo.cz

    Doporučuje produkt

    90 %
    • Kvalita reprodukce
  • Doporučuje produkt

    90 %
    • Narozdíl od SR15, se zde dočkáte méně analytického, ale o to příjemně teplého zvuku který neunavuje
    • Skvělá výdrž na baterii (při rozumné hlasitosti v normal modu)
    • Brutální kapacita přes karetní sloty
    • Přehraje hudbu i v nejvyšší kvalitě
    • Naprosto prasácký systém bez aktivní podpory
    • Tidal zde bez offline modu ztrácí smysl
    • I přes to že se jedná o přenosný přehrávač velmi náchylný k poškození, k němu výrobce nevyrábí pouzdro
    • Systém běží přes Android, ale dálkové ovládání na sluchátkách přehrávač nepodporuje
    • Výrobce velmi rychle ukončil podporu

    Původně jsem měl SR15 kvůli praktičtější velikosti, ale jeho zvuk mi přišel příliš chladný a analytický, tak jsem si připlatil za Kann a jsem za to moc rád :)

    Jen upozorním že pokud se pro něj rozhodnete jako kapesní přehrávač, pak věřte že jeho přítomnost díky váze a rozměrům z mysli jen tak nedostanete.

    (Poznámka k informacím pod shrnutím: Přehrávač se dodává bez sluchátek. )

  • , zakoupeno v Audigo.cz

    Doporučuje produkt

    100 %

  • Doporučuje produkt

    100 %
    • Excelentní zvuk, skok dopředu před Wakmany a iPody. Zřetelný rozdíl v MP3 při 320 kbps a FLAC, až nyní na KANN. Silný " jako BYK "
    • Kapacita neskutečná. Ovládání, nastavení - fajn.
    • Přeji jen ...
    • " Play Metal louder than Hell "
    • REZUMÉ :
    • Někdo zvoní.
    • GLS a zdaleka. Rozbaluji skoro půl kilový balíček opatrně s citem, jako King Kong unesenou blondýnku.
    • Ano, mluvím o zázraku - Astell Kern KANN .
    • Dobíjím baterii, a potěžkávám jej. Lze to tušit, už jen na pohled – silný „ jako byk „
    • Zapínám – svítí jak vánoční stromeček. Jeho display je hladký a hřejivý, jako náruč mladé vdovy, tváří se přátelsky a v očekávání.
    • Já také .
    • Po přehrání firmou přednastavených skladeb na Sample /24bit/192kHz a DSD 2,8MHz/, vyšlo slunce. Je den po vyhlášení voleb a euforie se násobí.
    • Plním nenasytnou paměť skoro 64 GB, svými nejoblíbenějšími skladbami. Je těžké vybrat, preferuji formát FLAC, po přidání paměti 2x SanDisk 256GB už nebude nutné GB počítat.
    • Konečně je znatelný rozdíl při srovnání s přenosem MP3 320 kbps. Už jsem měl za to, že můj sluch není v kondici.
    • Jsem odchován na kazetách, CD, MP3 a Hi-Res - Walkmanech SONY a iPod Applu, proto mohu porovnat. Byl jsem ale vždy nadšen.
    • Vývoj ovšem zastavit nelze. A to je dobře !
    • Další den, zima, déšť a vichřice.
    • Celine Dijon pohladí, David Coverdale se Soldier Of Fortune, Whitesnake , / album Anniversary Collection – Life / potěší, Ray Charles a Luis Armstrong také, je nahrán skvěle, jako i Leonard Cohen / 2016 You Want it Darker /, jeho baryton je lék na duši. Vivaldi, Beethoven, Bach konečně příjemný projev. Relax . Sluchátka se nechtějí sundat.
    • FLAC.
    • Je poledne - zprávy. Musím to odreagovat .
    • Marilyn Manson /The Pale Emperor - Deluxe/ nebo ballads od Axela Rudiho Pella - The Clown Is Dead / Top 09 /
    • Nádherný přednes, citlivý dotykový display, jednoduché a přehledné ovládání, výkon a zpracování na úrovni – prostě, milenka na furt.
    • Je stále se mnou, vrní si v režii citlivého equalizéru a nemusím se bát že mne opustí, jak se zpívá ve skladbě „She's Gone“ od Steelheartů – album Steelheart.
    • Mamo, já jsem se zamiloval …Abax
    • Rádio pro zprávy by snad ... Obal by taky bodnul . Na Amazon již je. Jinak už jen jej napěchovat hudbou.

    Další vynikající produkt vývoje přehrávání muziky. Příjemný poslech, progresivní technika, zpracování na úrovni . Milenka napořád a věrná !
    ABAX

  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

    Doporučuje produkt

    100 %

{"Oblíbené kategorie":[["Reproduktory do auta","https://reproduktory-do-auta.heureka.cz/"],["Stavebnice Supermag","https://supermag.heureka.cz/"],["Chladící nádoby na víno","https://chladici-nadoby-vino.heureka.cz/"],["Pracovní oděvy","https://pracovni-odev.heureka.cz/"],["Sim karty a kupony","https://sim-karty.heureka.cz/"],["Hnízdečka do postýlek","https://prislusenstvi-k-postylkam.heureka.cz/f:22270:41101795/"],["Rohová umyvadla","https://umyvadla.heureka.cz/f:12129:368565/"],["Bluetooth reproduktory Sony","https://bluetooth-reproduktory.heureka.cz/f:30147:42045804/"],["Tvářenky na první vrásky","https://tvarenky.heureka.cz/f:34274:43810995/"],["Kolečkové lyže Fischer","https://koleckove-lyze.heureka.cz/f:23793:21295206/"]],"Vybrané značky":[["MP3 a MP4 přehrávače Astell&Kern","https://mp3-prehravace.heureka.cz/f:1845:3989/"],["MP3 a MP4 přehrávače HiBy Music","https://mp3-prehravace.heureka.cz/f:1845:33238611/"],["MP3 a MP4 přehrávače Orava","https://mp3-prehravace.heureka.cz/f:1845:379697/"],["MP3 a MP4 přehrávače Denver","https://mp3-prehravace.heureka.cz/f:1845:367041/"],["MP3 a MP4 přehrávače H2O Audio","https://mp3-prehravace.heureka.cz/f:1845:43817984/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat alkohol tester?","https://alkohol-testery.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-alkohol-tester/"],["Jak vybrat diplom?","https://diplomy.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-diplom/"],["Jak vybrat naslouchátko?","https://naslouchatka.heureka.cz/poradna/jak-vybrat-naslouchatko/"]],"Vybrané produkty":[["Pleva vlasová voda s propolisem 115 g","https://vlasova-regenerace.heureka.cz/pleva-vlasova-voda-s-propolisem-115-g/"],["Lapačka CCM EFlex 4.9 SR","https://lapacky-a-vyrazecky.heureka.cz/lapacka-ccm-eflex-4_9-sr/"],["Amscan Čepičky balónky 8ks","https://party-kloboucky-a-frkacky.heureka.cz/amscan-cepicky-balonky-8ks/"],["Zimní kombinéza Stars modrá","https://kojenecke-kombinezy.heureka.cz/zimni-kombineza-stars-modra/"],["Mares X-VISION","https://potapecske-masky.heureka.cz/mares-x-vision/"],["TIGO Gamer TG32","https://stolni-pocitace.heureka.cz/tigo-gamer-tg32/"],["Pet Zen matrace pro psa","https://pelisky-boudy-psy.heureka.cz/pet-zen-matrace-pro-psa/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}